+421 905 753 642

Ubytovanie v chate Trubárka je výnimočné svojim položením v krásnej prírodnej lokalite Strážovských Vrchov, v rekreačnej oblasti Kubrica, ktorá sa nachádza približne 8 km od centra mesta Trenčín. Kubrica je dostupná aj pomocou mestskej hromadnej dopravy. Zástavka Kubrica je vzdialená približne 1,5 km od chaty Trubárka.
Chata Trubárka, skôr známa ako chata ODEVÁK, prebieha kompletnou rekonštrukciou, ktorá bude dokončená na jar 2020. Chata Trubárka ponúka ubytovanie pre 110 osôb v 35-tich izbách a apartmánoch. Keďže Chata Trubárka sa nachádza len 8 kilometrov od mesta Trenčín, dá sa využiť aj ako prímestský hotel a ubytovanie s množstvom atrakcií v príjemnom lesnom prostredí.

Chata Trubárka v krátkej budúcnosti ponúkne výnimočné chvíle počas ubytovania  nielen pre deti v školách v prírode, či v letných táboroch, ale na svoje si prídu aj dospelí. 
Ubytovanie na chate Trubárka pri Trenčíne v rekreačnej oblasti Kubrica, to je aj vynikajúca domáca kuchyňa, milý a ochotný personál v ktoromkoľvek ročnom období.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím